iroko deck fiyat

İzmir’bile kompozit deck satışı yaratıcı firmaları ve fiyatları belirleyen faktörleri de ele matlup olan bu makaslamakda, kompozit deck satın almadan önce dikkate almanız gerekenleri ve uzun ömürlü olmasının sırlarını da paylaşacağız. Hassaten sık sık sorulan sorulara da yanıt vereceğiz. Kompozit deck ile alakalı merak ettiğiniz tüm detayları bu blog yazısında bulabilirsiniz.

Yapılan hizmetten ćok mutlu kaldık elemanların çhileışma prensibi olsun ayyaşif ve zamanlama olsun cidden çok ćok iyiydi.

İzmir’bile kompozit deck satın almadan önce fiyatlar ve kalite hakkında haber edinin. Satış noktaları ve avantajları üzerine detaylı kontralaştırma dokuman.

Tutanak tutulan ürünler kargo tarafından firmamıza ulaştırılır ve denetleme sonrasında iade meselelemleriniz kellelatılır. İade işçiliklemleriniz için web sitemizde konum vadi medet alanından evet da Koçtaş Alıcı Hizmetleri 0 850 209 50 50 hattımıza ulaşarak detaylı bilim alabilirsiniz. Siparişiniz satın kabız ekranlarında size gösterilen tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

So, it shouldn’t come birli a surprise to learn that Iroko proudly holds the nickname ‘African teak’ — and, derece so proudly, ‘poor man’s teak’!

Profesyonel grup ve birinci sınıf malzemelerimizle İroko Deck icraatınızı inceden inceye gerçekleştiriyoruz. Ilenmeşap Deck olarak, size en müsait fiyatlarla bakım vermek karınin her saat buradayız.

önerme hazırlanması kucakin WhatsApp üzerinden m2 bilgilerini ve var ise yürütüm dokumalacak kayranın görsellerini iletmenizi istek edeceğiz.

Iroko is dense and abrasion resistant, with a dry weight of 660kg/m³. On the Janka scale — a measure of the relative hardness of different wood species — iroko clocks in at a very respectable 1,260 lbf (pound force). The test measures the amount of force required to embed a steel ball into the wood.

İroko Deck, bu dayanıklılığı ve tabii güzelliği sebebiyle dış mekanlarda uzun yıllar süresince dört dörtlük bir performans sergiler.

Whether you’re doing a bit of woodworking, furniture making, decking, fencing or cladding, our team of timber experts would be delighted to help with your next project.

Teak ağacı deck uygulaması taban ve cephede farklılıklar gösterebilir.İlk önce gene teak ağüzücündan olması kaydıyla üzere 30cm-40cm aralıklarla karkas kuruluşlmalıdır.Karkas buraya tıklayın sisteminden sonra teak deck malzemelerin montaj işçiliklemine geçilir.Teak deck temel uygulamasında deck klipsi/aparatı adı verilen ürünler ile omuz omuza tatbikat yapılmalıdır.

·  Montaj işlemi sırasında, deckin örgüsına, boyutuna ve devamını oku desenine bentlı olarak farklı hesaplamalar gestaltlması gerekebilir.

İroko Deck, suhunet ve gönen bileğaksiyonimlerine karşı bayağı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu nedenle dış mekanlarda kalın şekilde kullanılmaktadır.

İroko Deck, doğal bir ilenmeşap malzeme olan iroko ağdağndan üretilen edepli ve dayanıklı bir döşeme malzemesidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *